2 میلیون تومان تخفیف
09038889080 - 09334007584
مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

متخصص زنان خوب در تهرانسر

برای یافتن بهترین متخصص زنان خوب در تهرانسر حتما این مقاله را مطالعه نمایید. بی شک همه خانم ها در طول عمر زندگی خود نیاز به مراجعه به متخصص زنان خوب در محل سکونت خود دارند، از سنین کم برای دریافت آموزش های لازم درباره تفاوت اندام خصوصی و به مراتب بزرگتر و بیشتر در مورد مسائل و مشکلات بلوغ جنسی و جسمی و حتی برای دریافت مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره قبل از بارداری، متخصص زنان می تواند یاری رسان باشد.

چنانچه متخصص زنان به حساس ترین اعضای بدن خانم ها سروکار دارد باید قابل اعتماد و متبحر باشد. حال آن که با توجه به جو ناامنی که در فضای مجازی پیچیده همراه با تبلیغات کاذبی که افراد نابلد و غیر متخصص را مشهور کرده و چه بسا بسیاری از خانم ها از این طریق فریب می خورند و به چنین افرادی مراجعه می کنند.

پس برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقی باید دانش پزشکی و آگاهی های خود تان را در این باره بالا ببرید تا بتوانید عاقلانه و واقع بینانه بهترین متخصص زنان و زایمان در منطقه محل سکونت تان انتخاب کرد. دیگر نیازی به صرف هزینه و وقت برای رفت و آمد به مناطق دیگر یا شهرهای دیگر نخواهد بود. به عنوان مثال دکتر بیتا سجادی پور به عنوان یک دکتر متخصص زنان و زایمان خوب در تهرانسر هم اکنون مشغول به خدمت رسانی هستند. در این مقاله قصد داریم به ویژگی های بهترین متخصص زنان در غرب تهران بپردازیم تا دستیابی به متخصص زنان خوب تسریع یابد.

در خصوص پلاسماتراپی واژن و کاربردهای آن بیشتر بدانید.

تخفیف ویژه مراجعین سایت

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.

دلایل مراجعه به بهترین متخصص زنان و زایمان در تهرانسر

اولین دلیل افراد برای مراجعه به بهترین متخصص زنان در تهرانسر را می توان نزدیکی به محل زندگی دانست. بانوانی که در غرب تهران زندگی می کنند، برایشان راحت تر است که به مطبی مراجعه کنند که به محل زندگی شان نزدیک تر است تا این که بخواهند به مناطق دیگر بروند. البته نباید در انتخاب متخصص زنان تنها عامل نزدیکی به محل زندگی را در نظر گرفت.

متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر

بلکه شما می بایست سعی کنید به بهترین شکل ممکن از ویژگی های متخصص زنان انتخابی خود آگاهی حاصل کنید و بعد دست به انتخاب بزنید. در ادامه این مبحث به بررسی ویژگی ها و خدمات بهترین دکتر زنان می پردازیم.

اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید و اطلاعات کافی ندارید حتما روی آن کلیک کنید.

 ویژگی های متخصص زنان خوب در تهرانسر

یک دکتر زنان پزشکی است که به بررسی، تشخیص و درمان مشکلات زنان می پردازد. چنین پزشکی می تواند به شما در درمان مشکلات مربوط به دستگاه تناسلی از جمله مشکلات ساختاری، بیماری ها و همچنین مشکلات ظاهری کمک کند.

همچنین یکی دیگر از مهم ترین خدمات بهترین متخصص زنان و زایمان در تهرانسر را انجام اقدامات صفر تا صدی مراقبت های قبل و بعد از بارداری و زایمان طبیعی یا سزارین دانست. به دلیل گستردگی طیف خدماتی این قشر پزشکان، باید عملکرد شما در انتخاب متخصص خود به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

در خصوص جراحی پرینورافی و مراقبت های بعد از آن بیشتر بدانید.

در ادامه مهم ترین ویژگی هایی که یک متخصص زنان خوب را از دیگر پزشکان متمایز خواهد کرد را مطالعه می کنید.

داشتن تخصص، تجربه و مهارت

مهم ترین ویژگی یک دکتر متخصص زنان و زایمان خوب در تهرانسر را می توان دانش و آگاهی وی در زمینه مشکلات زنان و نحوه تشخیص و درمان آن ها دانست. همچنین اگر این پزشک از تجربه و مهارت لازم در اقدامات مختلف تخصصی برخوردار باشد، می توان گفت که این پزشک بهترین دکتر زنان است.

چرا که همیشه تجربه و مهارت پزشک در نتیجه ای که شما از اقدام درمانی یا زیبایی خود می گیرید موثر است.

دکتر بیتا سجادی پور، دکتر زنان در غرب تهران می توانند به شما بهترین خدمات درمانی و زیبایی زنان را ارائه کنند. ایشان دارای چندین سال سابقه و مهارت بالا در این زمینه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکتر بیتا سجادی پور اینجا کلیک کنید.

رفتار مناسب

متخصص زنان خوب در تهرانسر
متخصص زنان خوب در تهرانسر

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که باید یک متخصص زنان و زایمان دارای آن باشد، رفتار مناسب است. در صورتی که پزشک انتخابی شما رفتار درست و محترمانه ای با شما نداشته باشد، حس اعتماد شما را بر نخواهد انگیخت.

استفاده از دستگاه ها و ابزار پیشرفته

برای آن که بتوانید نتیجه درستی از خدمات درمانی و زیبایی یک متخصص زنان و زایمان را بگیرید، باید اطمینان حاصل کنید که پزشک انتخابی شما از دستگاه و ابزارهای مناسب و جدیدی استفاده کند.

دکتر بیتا سجادی پور به دلیل اهمیت بالایی که برای بیماران و مراجعان خود قائل هستند، از دستگاه های پیشرفته و پر کاربردی استفاده می کنند. برخی از این دستگاه ها عبارتند از:

متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر

چطور بهترین دکتر زنان در غرب تهران را پیدا کنم؟

راه های مختلفی برای یافتن یک دکتر زنان خوب در تهرانسر وجود دارند. برخی از این راه ها عبارتند از:

پیشنهاد دیگران

در صورتی که یکی از دوستان یا آشنایان شما به یک متخصص مراجعه کنند و از رفتار یا اقدامات درمانی و زیبایی وی رضایت داشته باشند، قطعا او را به شما معرفی می کنند. در هر حال تجربه شخصی بهترین راه برای شناخت یک پزشک است و این افرادی که تجربه مراجعه به یک پزشک را داشته اند، می توانند بهترین و بیشترین کمک را به شما بکنند.

متخصص زنان خوب در تهرانسر
متخصص زنان خوب در تهرانسر

جست و جو در اینترنت

یکی از بهترین کارها برای یافتن مطب یک دکتر متخصص زنان خوب نزدیک محل زندگی تان و تهرانسر این است که در اینترنت جست و جو کنید. بسیاری از متخصصان زنان دارای وبسایت های علمی هستند. برای این که بتوانید به نتیجه مطلوب خود دست یابید می توانید از طرق مختلفی اقدام کنید: یکی از این راه ها سرچ در موتور های جستجوگر هوشمند گوگل هستند، زیرا گوگل با توجه به بازدید و میزان محبوبیت وب سایت های رسمی را به شما معرفی می کند تا بتوانید با کمک مطالعه مطالب در این باره اگاه شوید.

با مطالعه این وب سایت ها علاوه بر مقالات با محتوای جدید به ادرس و شماره تلفن مطب پزشک و راه های ارتباطی با پزشک دست می یابید با برداشتن این آدرس ها می توانید به صورت حضوری با تحقیقات میدانی به مطب مراجعه کنید.

شما همچنین می توانید با خواندن مطالب موجود در این وبسایت ها به دانش و آگاهی خود اضافه کنید و با داشتن اطلاعات بیشتر از روند درمان های مرتبط با بیماری شما یا اقدامات جراحی مانند لابیاپلاستی، لاپاراسکوپی و … نگرانی و استرس خود را کاهش دهید.

متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر

مراجعه به مطب دکتر

در صورتی که به وسیله جستجو در اینترنت یا معرفی دیگران یک متخصص زنان را برای مراجعه برگزیده اید، می توان برای اطمینان از شنیده ها، به مطب وی مراجعه کرده و رفتار منشی و پزشک را با خود ببینید. سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا این دکتر برای ادامه روند درمان مناسب هست یا خیر. بنابراین با مراجعه به مطب دکتر می توان بهترین متخصص زنان در تهرانسر را یافت.

خدمات بهترین دکتر زنان

یک متخصص زنان که در همه زمینه ها دارای تجربه و مهارت لازم است، می تواند با بهره گیری از ویژگی هایی که در قسمت های قبل توضیح داده شدند، طیف گسترده ای از خدمات درمانی و زیبایی زنان را به شما ارائه نمایند.

خدمات درمانی

در ابتدا به شایع ترین علل درمانی مراجعه به متخصص زنان اشاره می نمائیم:

خدمات زیبایی

انجام انواع جراحی زیبایی واژن را می توان یکی از مهم ترین دلایل مراجعه بانوان به متخصص و جراح زیبایی زنان دانست. بهترین جراح زیبایی واژن در تهران  با استفاده از دستگاه های مجهز و تجربه و مهارت بالا در زمینه انجام تکنیک های زیبایی واژن می توانند به شما در داشتن واژن زیبایی و بهبود وضعیت ساختاری آن کمک کنند.

انجام این قبیل جراحی ها می تواند به فرد کمک کند تا اعتماد به نفس بالاتری داشته باشند.برخی از مهم ترین و پر طرفدار ترین انواع عمل زیبایی واژن توسر بهترین دکتر متخصص زنان در تهرانسر به شرح زیر هستند:

متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر

لابیاپلاستی

در برخی از بانوان بزرگ بودن لابیاهای واژن مشکلی ارثی است ولی در مقابل برخی دیگر به دلیل افزایش سن، زایمان یا تغییرات هورمونی دچار این مشکل می شوند. در این هنگام جراحی لابیاپلاستی به کمک فرد می آید و می تواند برای تغییر حالت لابیاها مفید واقع شود دکتر بیتا سجادی پور جراحی لابیاپلاستی را به روش جراحی و لابیاپلاستی با لیزر انجام می دهند.

متخصص زنان خوب در تهرانسر
متخصص زنان خوب در تهرانسر

تنگ کردن واژن

عمل تنگ کردن واژن که به آن پرینورافی نیز گفته می شود، بهترین روش برای کاهش عرض دهانه واژن است. این اقدام زیبایی می تواند به افزایش لذت جنسی نیز کمک کند.

سفید کردن واژن

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی را می توان یکی از بهترین راه ها برای رفع تیرگی واژن دانست. در این روش با استفاده از گاز دی اکسید کربن می توان به ترمیم سلولی، رفع تیرگی و همچنین رفع مشکلات دیگر مانند استرچ مارک ها (ترک های حاصل از چاقی و لاغری) و … کمک کرد.

متخصص زنان خوب در تهرانسر
متخصص زنان خوب در تهرانسر

در مورد عمل زیبایی تزریق چربی به واژن بیشتر بدانید.

متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر

چگونه بهترین دکتر زنان در تهرانسر را بشناسیم؟

پرسش فوق یکی از مهمترین سوالاتی است که روزانه به طور مکرر از سوی مخاطبین عزیز پرسیده می شود به همین دلیل بر آن شده ایم تا اطلاعاتی در این باره در اختیارتان قرار دهیم تا ابهامات موجود رفع گردد. از آن جایی که تراکم جمعیتی انبوهی که وجود دارد انتخاب بهترین متخصص زنان در تهرانسر کمی دشوار است، پس با شناخت و کمک از افراد آگاه انتخابی هوشمندانه داشته باشید تا ضامن سلامتی تان شوید، در غیر این صورت زیبایی و سلامتی تان به خطر می افتد. شما عزیزان می توانید با تهیه و تنطیم کردن لیستی از اولویت و معیار ها از پس چنین کاری برآیید.

اگر از مشکلات و بیماری های مربوط به زنان رنج می برید حتما در خصوص عمل جراحی برداشتن رحم یا هیسترکتومی بیشتر بخوانید.

متخصص زنان خوب در تهرانسر
دکتر بیتا سجادی پور بعد از اتمام عمل زایمان

فاکتور های مهم در انتخاب دکتر زنان خوب

 • در حیطه کاری خود متبحر و متخصص باشد.
 • دارای سوابق تحصیلی و پژوهشی معتبری باشد.
 • میزان بالای از رضایت مندی مراجعین و بیماران را به همراه داشته باشد.
 • بیمار محور و عدم ارجحیت منافع شخصی خود
 • خوش رو و معتبر
 • مهارت بالای برقراری ارتباط با بیمار
 • با انصاف برخورد کردن در دریافت حق ویزیت
 • امین و محرم اسرار بیمارانش باشد.
 • مسئولیتی پذیری و احترام و ارزش قائل شدن برای مراجعین
 • دسترسی آسان به مطب و موقعیت مکانی وی
 • دیدگاه های مشترک: برای دریافت مشاوره از پزشک در خصوص بارداری و یا استفاده از روش های جلوگیری از بارداری نیاز به داشتن دیدگاه های مشترکی از باور ها و عقاید است.
 • جنسیت: یک عامل مهم برای بسیاری از خانم های است که با پزشک مرد احساس راحتی نمی کنند و در هنگام معاینات فیزیکی معذب می باشند.

نکته نهایی

مستحضر باشید با مطالعه مطالب پیش رو افقی جدید برای تان آغاز می شود تا با دیدی باز به فکر سلامتی و زیبایی تان باشید. می توانید این مطالب را برای دوستان و آشنایان تان به اشتراک بگذارید تا با دکتر متخصص زنان خوب در تهرانسر آشنا شوند.

متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر متخصص زنان خوب در تهرانسر

اطلاعات تماس دکتر سجادی پور

اینستاگرام

drsajadipour

تلگرام

drsajadipoor54

واتس آپ

09015199844

تلفن مطب

09334007584

احساس خود را درباره این مقاله بگویید 74 نظر

5 74
متخصص زنان خوب در تهرانسر
دکتر سجادی پور

تخفیف مراجعین سایت

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

12 دیدگاه ها
 1. خانم دکتر نه تنها در تهرانسر بلکه در تهران هم تک هستن. من پیش چند تا دکتر زنان رفتم تا به خانم دکتر اعتماد کردم چون کارشون فوق العادست

  پاسخ
  • ممنون از اعتمادت عزیزم

   پاسخ
 2. خانم دکتر با ادب و با حوصله… هم خودشون هم کادر.. واقعا دلسوزانه کار میکنن.. با علم و تجربه کاری بالا خداروشکر که با شما اشنا شدم

  پاسخ
  • سپاس از لطفتون

   پاسخ
 3. خانم دکتر با ادب و با حوصله… هم خودشون هم کادر.. واقعا دلسوزانه کار میکنن.. با علم و تجربه کاری بالا خداروشکر که با شما اشنا شدم و برای خشکی واژن بهتون مراجعه کردم کارتون عالی بود

  پاسخ
  • خداروشکر مشکلتون حل شد عزیزم. کارهایی که برای پیشگیری خدمتتون گفتم انجام بدید تا دوباره دچار خشکی واژن نشید

   پاسخ
 4. خانم دکتر برای عفونت های مکرر اوندم پیشتون. برام 3 جلسه فک کنم پلاسما بود انجام دادید رااااااحت شدم خدا خیرتون بده حلال بلسه روزی تون

  پاسخ
  • خداروشکر عزیزم. بله پلاسماتراپی واقعا روش خوبیه. در مورد کاربردهای پلاسماتراپی اگر میخواید بیشتر بدونید حتما روش کلیک کنید.

   پاسخ
 5. سلام خانوم دکتربیتاسجادی پوربهترین دکترهم ازلحاظ تخصص پزشکی وهم ازلحاظ اخلاق بهترینن من واقعاازشون راضیم وازشون تشکرمیکنم بابت مریضیم که منودرمان کردند

  پاسخ
  • خواهش میکنم عزیزم. خوشحالم که رضایت دارید

   پاسخ
 6. خانم دکتر سجادی واقعا ی دونه هستن هم از نظر اخلاق هم کار واقعا بینظیرن
  من پیش ایشون دوتا عمل داشتم
  که خداروشکر با بهترین روش انجام شد
  دوستون دارم دکتر جون😘

  پاسخ
  • ممنون عزیزم. من هم سعی میکنم برای تمام بیماران وقت و انرژی کافی بذارم تا بهترین نتیجه حاصل بشه

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکتر سجادی پور © 1397  | طراحی و سئو: تیم فرابگیر